وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد :ایجاد زیرساخت تحقق اهداف برنامه چشم‌انداز توسط وزارت ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد :ایجاد زیرساخت تحقق اهداف برنامه چشم‌انداز توسط وزارت ارتباطات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با اعضای کمیسیون صنایع مجلس گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه کشور، وظایف خطیری برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش بینی شده که برنامه ریزی لازم جهت تحقق آن صورت گرفته است .

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر واعظی در نشست هم اندیشی پیرامون مسائل حوزه ICT با اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد : زیرساختهای تحقق اهداف پیش بینی شده در راستای برنامه چشم انداز توسعه کشور باید از سوی این وزارتخانه ایجاد شود .

وی با اشاره به وعده‌های خود در جلسه رای اعتماد در مجلس شورای اسلامی، افزود : توجه به بخش خصوصی و استفاده از توانمندیهای داخلی در جهت توسعه کشور، از جمله مواردی بود که پیش از این در برنامه‌های مجموعه وزارت ارتباطات به مجلس ارایه شده بود .

واعظی با بیان این مطلب که وزارت ارتباطات هیچگاه به دنبال تصدی گری نبوده است، تصریح کرد: در این راستا، به یکی از معاونتهای مجموعه وزارت ارتباطات، مأموریت ویژه ای در جهت حمایت از بخش خصوصی، تولید و تحقیق داده شده تا هماهنگی کامل در این بخش از صنعت داشته باشیم .

وی ادامه داد: امیدواریم با کمک بخش خصوصی بتوانیم اهداف پیش بینی شده در این حوزه را محقق کنیم .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اشراف نمایندگان حاضر در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان فعال در این حوزه با مسائل مشکلات بخش آشنا بوده و تاکنون سوالها و پیشنهادهای مطرح شده از سوی آنان، راه گشا بوده است .

وی با بیان این که وزارت ارتباطات بدون حمایت و کمک مجلس امکان تحقق اهداف پیش بینی شده را ندارد، تاکید کرد: امیدواریم با ادامه روند همدلی و هماهنگی موجود میان دولت و مجلس، شاهد دستاوردهای خوبی در این حوزه باشیم .

 

۱۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۷:۰۱