مدیرکل دفتر وزارتی وزارت ارتباطات منصوب شد

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت ارتباطات منصوب شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عبدالله مهدیقلی را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن نامی با توجه به سوابق مدیریتی عبداله مهدیقلی در بخش های مختلف و مرتبط با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وی را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی منصوب کرد.

در متن حکم عبداله مهدیقلی آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، جنابعالی را بموجب این ابلاغ به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارت، منصوب می نمایم.

امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور و همچنین نصب العین قراردادن تقوای الهی، برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمائید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

عبداله مهدیقلی از سالهای گذشته در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمانها و شرکتهای تابعه مشغول فعالیت بوده که می توان به سوابق ایشان همچون مشاور مدیرعامل و مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت مخابرات استان تهران، معاون توسعه مدیریت و هماهنگی امور پشتیبانی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی و مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد.

 

۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷