118 به شرکت خدمات اول واگذار شد

118 به شرکت خدمات اول واگذار شد
در پی امضای توافقنامه‌ای بین شرکت مخابرات استان تهران و شرکت پیشگامان خدمات اول کلیه امور تأمین تجهیزات و ارایه خدمات به مشتریان در تمامی مراکز استان تهران واگذار شد.

 

به گزارش سرویس ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، براساس این توافقنامه، بازاریابی و ارایه کلیه خدمات به مشترکین و متقاضیان در زمینه خدمات پاسخگویی و پشتیبانی به مشتریان تلفن ثابت، همراه اول، سرویس انتقال داده و 118 شرکت مخابرات تهران و ارایه سایر خدمات، همچنین تأمین خدمات و تجهیزات مورد نیاز طرف اول به مدت پنج سال از زمان اجرا، به طرف دوم، یعنی شرکت پیشگامان خدمات اول واگذار می گردد.

همچنین تعرفه ارایه خدمات مورد نظر براساس جداول پیوست توافقنامه و حق الزحمه ارایه سایر خدمات مربوط به استان تهران نیز براساس توافق طرفین انجام می پذیرد.

از جمله تعهدات شرکت مخابرات استان تهران به عنوان طرف اول می توان به تهیه و تدوین و اعلام به موقع کلیه دستورالعمل‌ها، آیین‌نامه‌ها و اصلاحات مربوطه و مورد نیاز و همچنین تهیه نمونه فرم‌های مصرفی آرم دار و دفاتر و مهرهای ضروری، تهیه و اعلام عملکرد مالی طرف دوم، در اختیار گذاشتن فضای مناسب جهت سرویس های موضوع توافقنامه و ... اشاره کرد.

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: همچنین براساس این توافقنامه نظارت بر حسن اجرای کار توسط شرکت مخابرات استان تهران انجام می‌پذیرد.

انجام کلیه امور مربوط به سرویس‌ها و خدمات واگذار شده، همکاری در پیاده سازی اصلاحات و ارتقاء برنامه‌های نرم افزاری، پیشگیری از وقفه، اختلال و نارسایی در خدمات رسانی به مشترکین و پیگیری سریع و اعلام به موقع مشکلات نرم‌افزاری به طرف اول و همچنین حفظ پرسنل موجود در بخش‌های امور مشترکین، پاسخگویی اطلاعات 118 و OMC ( پرسنل ارایه کننده موضوع خدمات ) و ... از جمله تعهدات طرف دوم یعنی شرکت پیشگامان خدمات اول است.

هدف از این تفاهم نامه ارائه سرویس بهتر و سریعتر به مشترکین تلفن ثابت در استان تهران می‌باشد.

 

۳ اَمرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴